• (050) 600-32-22

  (097) 700-10-02

  grand-reklama@ukr.net

  УЛЬТРАФІОЛЕТОВИЙ ДРУК

  УФ друк Київ Ультравіолетовий друк замовити в «Grand-reklama»

  Ультрафіолетовий друк Київ  УФ друк Київ - Ультрафіолетовиий друк це технологія прямого UV друку на твердих матеріалах. Принтери на яких виконується Ультрафіолетовичй друк на твердих листових матеріалах,такі принтери називають планшетники, які мають друкарський стіл, це дозволяє зробити прямий УФ друк, безпосередньо на самому виробі, а не на плівці і потім клеїти цю плівку на виріб.
   Наведемо деякі приклади, на яких матеріалах можна виконати прямий ультрафіолетовий друк:

  УФ друк ПВХ

  УФ друк ПВХ  Ультрафіолетовий друк на ПВХ - це найпопулярніший матеріал для виготовлення табличок. УФ друк на ПВХ дуже добре тримається, і на відміну від друку на плівці, і подальшій її прикатці на ПВХ, унеможливлює попадання сміття під плівку та робить процес виготовлення таблиичок набагато швидшим. Пряьий UV друк на ПВХ практично не вигорає, і в порівнянні від сольвентного друку на плівці, УФ друк на пластику, дуже важко подряпати. А для лайтбоксів, використовують УФ друк на акрилі з подвійним нанесенням фарби на акрил, для максимально яскравих та насиичених кольорів. Таке зображення під дією внутрішнього підсвічування, вииглядає максимально насичено і яскраво, оскільки зображення нанесено прямим способом УФ друк на акрилі для виготовлення світлових панелей, і немає втрати світла на проходження плівки.
   Але також широко використовують УФ друк на плівці самоклейках, тому як ультрафіолетовий друк на плівці значно довше прослужить під прямими променями сонця, UV друк дуже стійкий до сонячного ультрафіолету, і практично не вигоряє. UV друк на плівці також замовляють тому, що зображення надруковане ультрафіолетовим друком, дуже важко подряпати, і УФ друк на плівці самоклейці непотрібно додатково ламінувати, на відміну від сольвентного друку.
   Ультрафіолетовий друк не обмежується перерахованими вище матеріалами, за допомогою УФ друку, можливо нанести зображення практично на будь-яку поверхню:


   Розглянемо ультрафіолетовий друк на деяких з перерахованих матеріалів, більш докладніше, та намагатимемося розповісти про найпопулярніші матеріали для застосування UV друку.

  УФ друк на склі

  УФ друк на склі  Ультрафіолетовий друк на склі - широко використовується в меблевій галузі для виготовлення меблевих фасадів, а особливо для дверей шаф купе. Оскільки УФ друк на склі ціна значно нижче, аніж замовити послуги художника, а швидкість і якість значно вища! За допомогою пряма УФ друк на склі, на дзеркальному або скляному фасаді дитячої шафи купе, можна виконати скло фотодрук вашої дитини або улюбленої тварини. За рахунок того що Ультрафіолетовий друк має білий колір, то його можна використовувати як білу підкладку для друку на кольоровому склі, і кольори на друкованому зображенні при цьому не будуть спотворюватися, і будуть природні як в макеті.
   Також UV скло друк широко використовується для вітражів, з тієї ж причини що УФ друк на склі ціна значно нижче від класичного виконання, а швидкість дуже висока, що дає можливість виробництво вітражів поставити на потік.

  УФ друк на МДФ фасадах

  УФ друк на МДФ фасадах  Ультрафіолетовий друк на МДФ фасадах - останнім часом також широко застосовується в меблевій галузі виготовлення меблевих фасадом з зображенням, для інтер'єру приміщення, в якому буде розміщені меблі, з УФ друк на МДФ фасадах малюнка з шпалер на стіні. UV друк можна робити не тільки на МДФ фасадах, але також можна виконувати УФ дерево друк. Прямий ультрафіолетовий друк на дереві дуже гарно виглядає на шліфованому дереві. Різні креативні агентства замовляють УФ друк на дереві картин або ультрафіолетовий друк на дереві ікон. Такі ікони виглядають як ніби їм вже сотні років, а УФ друк на дереві ціна такої ікони буде значно нижче, ніж на розкладках.

  УФ друк на керамічній плитці Фотоплитка

  УФ друк на керамічній плитці Фотоплитка  UV друк на кахельній плитці - Тільки завдяки ультрафіолетовому друку, можлива прямий друк на плитці і оскільки це не плівка, наклеєна зверху, зображення виглядає природньо, і ні чим не відрізняючись від фабричної плитки. УФ друк на керамічній плитці за рахунок спеціальних праймерів, тримається дуже надійно і не відшаровується. УФ друк на плитці можна сміливо використовувати в безпосередньому контакті з водою і високими температурами, що дає нам можливість, сміливо застосовувати ультрафіолетовий друк на керамічній плитці в інтер'єрі ванної кімнати і кухні. Фотодрук на плитці можна друкувати як однаковий малюнок, або на кожній плитці друкувати різне зображення, а можна надрукувати фотоплитки загальним панно.

  Види УФ друку: Широкоформатний УФ друк і Сувенірний УФ друк

  Широкоформатний ультрафіолетовий друк  У чому ж різниця? І в якому випадку вибрати необхідний вид друку? Давайте спробуємо розібратись.
   Широкоформатний УФ друк - використовується для друку великих розмірів, наприклад, УФ друк на пластику формат аркуша 2х3 метра. Широкоформатний УФ друк з легкістю впорається з цим завданням. Принтер Широкоформатного УФ друку має стіл завширшки в 3,2м.п. і швидкість друку до 30м2/год. Але чи доречно буде широкоформатном ультрафіолетовим друком виконувати наприклад, УФ друк на чохлах мобільного телефону? Або УФ друк на ноутбуці? З таким завданням Широкоформатний Ультрафіолетовий друк не зможе впорається, оскільки величина краплі друкуючої голови, для таких дрібних виробів буде завелика, і Ультрафіолетовий друк на чохлі будить виглядати недостатньо чітко. Для таких завдань приходить на допомогу сувенірний ультрафіолетовий друк.
   Сувенірний УФ друк - Формат друкованого столу в цьому випадку 320х500мм., а друкована голова має дуже дрібну краплю і з легкістю надрукує навіть найдрібніші деталі, наприклад шрифт 6 Кегеля. Сувенірний УФ друк застосовується для друку зображень і логотипів практично на будь-якій сувенірній продукції:

  Вартість УФ друку

  Вартість УФ друку  Ціна ультрафіолетового друку на пряму залежить від об'єму'УФ друку і від виду ультрафіолетового друку. Якщо говорити про стандартні матеріали для Ультрафіолетового друку, ті які викоризтовуються най частіше, наприклад таких як UV друк на ПВХ, UV друк на акрилі, або UV друк на композиті, то ці матеріали у нас завжди є в наявності різної товщини. А якщо Вам необхідний, для друку, будь-якоий інший матеріал, то Ви можете нам його надати, і ми виконаємо УФ друк на вашому матеріалі, або замовимо самостійно його для Вас. Для прорахунку вашого замовлення, зателефонуйте нам, або надішліть лист, заповнивши форму на сторінці КОНТАКТИ.

  УФ Друк на Вашому матеріаліУФ друк ПВХ 3ммУФ друк ПВХ 5мм
  От 200грн.м2.От 450грн.м2От 550грн.м2

  Крапля дьогтю в бочку меду!!! :)

   Якщо брати до уваги усі плюси УФ друку то можна сказати що це самий ідеальний друк, в порівнянні з сольвентним друком. Ультрафіолетовий друк менш шкідливий і не виділяє неприємний шкідливий запах як друк з жорстким сольвентом. UV друк важко подряпати і ультрафіолетовий друк практично не вигоряє на сонці. Але є одне АЛЕ!!!! Оскільки УФ чорнило після впливу на нього ультрафіолетового проміння кристалізується і стає дуже твердими, то вони з легкістю починає відшаровуватись від гладких поверхонь. І це є найбільшою проблемою ультрафіолетового друку. Але фахівцями компанії «Grand-reklama» з багаторічним досвідом експериментів, ця проблема була вирішена, завдяки праймерам, для різних матеріалів. Ми роками експериментували і підбирали оптимальний праймер для кожного матеріалу. І завдяки цим праймерам УФ друк міцно тримається навіть на склі і на нікельованому металі. Ці праймери дуже рідкісні і не дешеві з цієї причини багато конкурентів просто економлять на них, женучись за низькою ціною друку і завищеним заробітком. В наслідок чого, друк з часом просто відшаровується від поверхні. Тому звертайтесь в компанію «Grand-reklama» і ми Вам гарантовано надамо найякісніший друк з гарантією на довгі роки!!!

  UV друк на ПВХ

  Ультрафіолетовий друк

  UV друк на пластику

  UV друк на пластику

  UV друк на СКЛІ

  UV друк на СКЛІ

  UV друк на Керамічній плитці

  UV друк на Керамічній плитці

  UV друк на МДФ фасадах

  Ультрафіолетовий друк на МДФ фасадах

  UV друк на композиті та Металі

  UV друк на композіті та Металі

  Сувенірний УФ друк

  Сувенірний ультрофіолетовий друк