• (050) 600-32-22

  (097) 700-10-02

  grand-reklama@ukr.net

  ПАВІЛЬЙОН
  Виставковий павільйон
  МВЦ
  Магазин АЛЛО .
  Магазин КИЇВСТАР .

  Вхідна група

  Вивіска та бічні колони Підсвічування Люмінесцентні лампи

  Магазин КИЇВСТАР
  Магазин МОЙО .
  Несвітловий короб :
  Литий банер
  Повнокольоровий широкоформатний друк .
  Облицювання фрезерований композит
  ВИВІСКА
  об'ємні літери зі світлодіодним підсвічуванням
  Вивіска
  Вивіска :
  Вхідна група

  Вхідна група

  Вивіска та бічні колони Світлодіодна підсвітка!

  Магазин в ТЦ Олімпійський
  на Печерську Grill do Brasil
  Вивіска :
  Торцевий лайтбокс
  Контражурна підсвічування на літерах
  Об'ємні літери.
  підсвічування світлодіодне
  Світлова дахова вивіска .
  Ребрендинг автобусів АЕРОПОРТІВ БОРИСПІЛЬ І Жуляни:
  Демонтаж старої плівки з логотипом МТС
  Обклеювання Плівкою Автобувов
  Повнокольоровий друк з ламінуванням
  Загальна кількість автобусів 82шт
  Обклеювання Авто:
  лита Автоплівка
  Плотерна порізка двох кольорів
  Обклеювання в два шари
  Перфоплівка з друком на вікнах
  Обклеювання Авто:
  Лита автоплівка з ламінацією
  повнокольоровий друк
  Плотерна порізка по зображенню
  Обклеювання Ролетів:
  Автоплівка
  Плотерна порізка двох кольорів
  Не заважає при складанні ролетів
  довга служба
  ДАХОВА ВИВІСКА.
  Вивіска з об'ємних літер
  Світлодіодна підсвітка
  ДАХОВА ВИВІСКА.
  Вивіска з об'ємних літер
  Підсвічування Люмінесцентні лампи
  ДАХОВА ВИВІСКА:
  Підсвічування точкові світлодіоди "пікселі"

  Вивіска

  Композитниий фриз
  об'ємні літери

  Світлодіодна підсвітка
  ДАХОВА ВИВІСКА .
  Вивіска з об'ємних літер
  Світлодіодна підсвітка
  ДАХОВА ВИВІСКА .
  Вивіска з об'ємних літер
  Світлодіодна підсвітка
  Брандмауер
  Музична
  Пауза :)

  Зовнішня реклама Київ
  від виробника «Grand reklama»

  Зовнішня реклама Київ  Київ зовнішня реклама - це один з найефективніших методів, миттєво підняти свій бізнес на високий рівень рентабельності.
   Аналізуючи свій довгий досвід Виготовлення зовнішньої реклами, особливою популярністю користується зовнішня реклама в Україні, в першу чергу та, яка неймовірно яскрава, оригінальна, не схожа на всі інші. Зовнішня реклама в Києві приваблює клієнтів до конкретної торгової точки. І якщо зробити правильний вибір, то завдяки яскравій, індивідуальній, що впадає в очі, зовнішній рекламі, ваша компанія моментально приверне до себе увагу потенційних клієнтів.

  Виготовлення зовнішньої реклами Київ, від виробника «Grand-reklama»

  Виготовлення зовнішньої реклами Київ  Якщо Вам потрібно Виготовлення зовнішньої реклами в Києві, то ви потрапили за правильною адресою!!! Замовити зовнішню рекламу, Ви зможете у нас!!! Так як виробництво зовнішньої реклами, знаходиться в центрі Києва, але не дивлячись на це монтаж зовнішньої реклами, ми виконуємо по всій Україні.
   Професійні Дизайнери компанії «Grand-reklama», розроблять під Вашу компанію унікальний і сучасний Дизайн реклами, при цьому це можуть бути абсолютно різні рекламні конструкції:


   І багато іншого ...
   І після розробки та узгодження дизайну, професійні макетники компанії «Grand reklama» з нашим багаторічним досвідом, зможуть реалізувати і втілити в життя навіть самий неординарний і креативний дизайн. Ми може виготовити і динамічну рекламу, це вивіски з миготливою в певному заданому ритмі підсвічуванням, і це може бути абсолютно будь-який заданий алгоритм за вашим вибором. Для цього ми виготовляємо контролер, які дозволяють здійснювати управління зовнішньої реклами. Також ми обговоримо і підкажемо саме ідеальне місце, для розміщення реклами, щоб привернути максимум уваги саме до вашої реклами! Потенційні клієнти не зможуть пройти мимо вашого бізнесу. Кожна професійна фірма зобов'язана мати яскраву, стильну і сучасну зовнішню рекламу. Та не дарма прислів'я нас вчить, «Зустрічають саме по одягу !!!» і що як не зовнішня реклама, складає перше враження потенційних клієнтів про вашу компанію.
   Якщо вам необхідно зовнішню рекламу замовити, будьте надзвичайно обережні, оскільки на даний момент на ринку пропонують величезну кількість не якісні, комплектуючі для реклами, які дуже швидко виходять з ладу. Оскільки зовнішня реклама, є не дешевим способом реклами свого бізнесу, тому будьте надзвичайно обережні. Буде величезне розчарування, якщо вже через короткий період часу Вам знадобиться ремонт зовнішньої реклами, тому як реклама втратить презентабельність і красивий вид. Компанія «Grand reklama», виконує будь який ремонт зовнішньої реклами з гарантією. Ми співпрацюємо з найбільшими, надійними, постачальниками, перевіреними роками. Використовуємо тільки найкращі комплектуючі провідних виробників, при виготовленні своєї продукції і виконуючи ремонт зовнішньої реклами інших компаній. І для підтвердження наших слів, на кожну свою продукцію ми даємо гарантію від ТРЬОХ РОКІВ !!! Використання тільки якісних матеріалів, дає нам впевненість, що Ваша реклама прослужить Вам довгий час і буде Вас радувати, і залучати нових і нових клієнтів.

  Зовнішня реклама Київ ціни виготовлення

  Зовнішня реклама Київ ціни виготовлення  Оскільки зовнішня реклама це дуже і дуже індивідуальний підхід до кожного клієнта, і види зовнішньої реклами велика кількість, у кожного виду зовнішньої реклами, можуть бути свої особливості під кожного клієнта. Тому написати ціна виготовлення зовнішня реклама, дуже складно. З усіх питань телефонуйте нашим менеджерам, і не тільки коли ви вже вирішили зовнішня реклама купити, а й якщо у вас просто консультаційний питання. Телефонуйте нам, тому як у нас, зовнішня реклама недорого, в найкоротші терміни і з гарантією, у нас красиво, дешево і з посмішкою! ;)

  Зовнішня реклама купити

  Зовнішня реклама купити  Рекламно-виробнича компанія «Grand reklama» зібрала команду високих фахівців у своїй справі, це дозволяє швидко, недорого і на найвищому рівні, виготовити зовнішню рекламу і інтер'єрну рекламу, яка зможе гідно виділити саме вашу компанію серед конкурентів. Для того щоб, зовнішня реклама купити, чи інтер'єрна реклама купити, Вам необхідно зателефонувати нашим менеджерам, або відправити лист, заповнивши форму на сторінці КОНТАКТИ .
   Телефонуйте нашим менеджерам, які з радістю допоможуть Вам зробити правильний вибір !!!

  Вивіски
  .

  Вивіски

  Лайтбокси
  .

  Лайтбокси

  Стели Пілони
  .

  Стели Пілони

  Штендери
  Ростові фігури

  Штендери Щити-вказівники Ростові фігури

  Таблички
  Інформаційні стенди

  Таблички Інформаційний стенд Куточок споживача

  Підставки Стійки
  Цінники Кармани

  Підставки Стійки Цінники Кармани

  Акрілайти
  Світлові панелі

  Акрілайти Світлові панелі

  Поклейка вітрин
  плівкою оракалом

  Вітрини - обклеювання самоклеючими плівками

  Мобільні стенди Roll-up, Pop-up, Х-банер Пресс волл

  Мобільні виставкові стенди Павуки

  Банера Брандмауери
  .

  Банера Брандмауери