• (050) 600-32-22

  (097) 700-10-02

  grand-reklama@ukr.net

  ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК
  Музична
  Пауза :)

  Оперативний широкоформатний друк Київ Цілодобово
  від виробника «Grand reklama»

  Широкоформатний друк Київ  Широкоформатний друк Київ - це вид друку, що дозволяє виготовляти вироби дуже великого розміру. Компанія «Grand-reklama» надає послуги широкоформатного друку будь-яких видів, і на всіх матеріалах призначених для широкоформатного друку. Київ широкоформатний друк в ТОВ Гранд реклама,завжди швидко, якісно, доступно.
   Широкоформатний друк Україна дуже популярний цей вид зовнішньої реклами, оскільки за допомогою широкоформатного друку, можна дуже швидко і красиво прорекламувати будь-який захід.

   Широкоформатний друк, ділиться на два основних види:

  Широкоформатний інтер'єрний друк

  Широкоформатний інтер'єрний друк  Інтер'єрний друк - також цей вид друку можна назвати як широкоформатний фотодрук завдяки своїй високій якості. Інтер'єрний друк застосовується на виробах для реклами, або предметах інтер'єру в приміщенні. Ширина друку на такому принтері становить до 1,6м.п. при роздільній здатності до 1440dpi. У таких принтерах використовується еко сольвентні чорнило. Ці чорнило менш агресивні до навколишнього середовища, але і поступаються по своїй стійкості до вигоряння і стирання в порівнянні з чорнилом на жорсткому сольвенті. Київ широкоформатний друк в ТОВ Гранд реклама використовує лише оригінальні най якісніші чорнила
   Принтери для інтер'єрного друку з легкістю зможуть виконати виготовлення плакатів формату друк А1 та друк А0. Висока роздільна здатність принтерів інтер'єрного друку, дозволяє друкувати навіть дуже і дуже маленькі наклеєчки, і шрифт 6-го Кегеля.
   Широкоформатний друк - це вид цифрового друку з розряду як оперативний широкоформатний друк, завдяки своїй високій швидкості друку принтера, і можливість друкувати зображення прямо з комп'ютера.

  Зовнішній широкоформатний друк

  Друк банерів  Другий вид широкоформатного друку це зовнішній оперативний широкоформатний друк Київ на чорнилі з жорсткого сольвенту. Максимальний розмір друку в цьому випадку вже досягає до 5м.п. цільним шматком, з роздільною здатністю до 720dpi. Терміновий широкоформатний друк на принтерах для зовнішнього друку також можлива, оскільки вони також як і принтери для інтер'єрного друку цифрові і дозволяють друкувати безпосередньо з комп'ютера. Зовнішній широкоформатний друк призначений для друку постерів, (білбордів або бігбордів) а також друк банерів, брандмауерів.

  Широкоформатний друк виробництво в центрі Києва

  Широкоформатний друк  Оперативний широкоформатний друк Київ цілодобово працює та без вихідних, тому Ви зможете розмістити та забрати своє замовлення, в будь який зручний для Вас час. Як і в будь-який інший поліграфії надрукувати зображення, на будь якому матеріалі, цього мало. Особливо це стосується друку банерів і банерної сітки, цей вид виробів вимагає додаткової обробки, наприклад набивання люверсів, або пропайки кишень для розтяжки банера. Широкоформатний друк виробництво і пост друковане виробництво, знаходиться в центрі Києва, що дуже зручно, щоб оперативно забрати готову продукцію, а цілодобовий широкоформатний друк, дозволяє вам це зробити в будь-який зручний для Вас, час доби.

  Широкоформатний друк замовити в «Grand reklama»

  Широкоформатний друк замовити  Купити друк дуже зручно і вигідно, тому як у нас широкоформатний друк недорого,і високої якості, у нас одна з найнижчих цін по Києву, при цьому найвища якість широкоформатного друку, цілодобове виробництво в центрі Києва. Кур'єрська доставка по Києву і відправка по всій Україні. Замовити широкоформатний друк дуже зручно і легко, просто Вам необхідно заповнити фору на сторінці КОНТАКТИ , або зателефонувати нам і наші менеджери з радістю проконсультують Вас з усіх питань.

  Широкоформатний друк ціна

  Широкоформатний друк ціна  У зв'язку з нестабільним курсом, для того щоб дізнатися яка актуальна ціна на широкоформатний друк Київ, для прорахунку вашого замовлення, зателефонуйте нам, або надішліть лист, заповнивши форму на сторінці КОНТАКТИ.

  Друк на оракалі
  м2
  Перфорована плівка "One Way Vision"
  м2
  Литий банер
  м2
  Ламінований банер
  м2
  Сітка банерна "Mash"
  м2
  Друк постерів
  м2
  Магнітний вініл
  м2
  Ультрафіолетовий друк
  м2
  Від 120 грн.Від 250 грн.Від 120 грн.Від 110 грн.Від 120 грн.Від 60 грн.Від 250 грн.Від 200 грн.

  Ультрафіолетовий друк на листових і рулонних матеріалах

  УФ друк на листових і рулонних матеріалах  Ултьтрафіолетовий друк один з найстійкіших видів друку, до механічних пошкоджень і вигоряння на сонці.

  Кивї широкоформатний друк в «Grand-reklama», це найвища якість

   Звернувшись в компанію «Grand-reklama», Ви зможете широкоформатний друк замовити на таких матеріалах:

  Друк на оракале плівка самоклейка

  Друк на оракалі Oracal (самоклейка)  Друк на оракалі плівка самоклейка - це матеріал дуже зручний для реклами, оскільки дуже легко його приклеїти практично до будь-якої поверхні, за рахунок клейового шару на самій плівці.

  Друк на перфоплівці "One Way Vision"

  Друк на перфоплівці One Way Vision  друк на перфоплівці - це найкращий варіант для вітрин. Оскільки зовні потенційні клієнти бачать рекламу і при цьому, в приміщення потрапляє світло, а зсередини видно що відбувається на вулиці.

  Друк банерів

  Друк банерів  Друк на банері Київ існує декілька видів банерних тканин, які застосовуються для різних видів реклами:

  Друк плакатів та постерів на водостійкому папері

  Друк плакатів  Друк плакатів, є два типи паперу для широкоформатного друку, на якій виконують друк плакатів, це:

  Магнітний вініл

  Магнітний вініл   Магнітний вініл – це тонкий плоский магніт, товщина якого буває від 0,25 мм до 3 мм. Найкращим методом нанесення зображення на магнітний вініл, є метод нанесення широкоформатний інтер'єрний друк завдяки цьому методу, друк дуже добре тримається. Такі магніти можна використовувати як короткочасне брендування, наприклад автомобіля, на якійсь або акції, або виставці. А після з легкістю зняти, а при необхідності знову наклеїти, і так до нескінченності.

  Вимоги до макетів широкоформатного друку

   Макети на друк повинні бути створені і збережені в кольоровій палітрі CMYK, в форматах з розширенням:

    - Растрові макети - Tif, Psd, переважно TIF.
    - Векторні макети - Cdr, Eps, Ai, Pdf, переважно EPS.

   Растрові макети - Усі шари повинні бути зведені і перетворені в задній фон. Всі растрові зображення при створенні макета, повинні бути в натуральну величину макета і з роздільною здатністю не менше 72dpi не більше 150dpi для широкоформатного інтер'єрної друку, і не менше 52dpi не більше 72dpi для зовнішнього широкоформатного друку.
   Для брандмауерів дуже великих розмірів, роздільна здатність повинна бути 32dpi. Макети повинні бути створені в натуральну величину, з відповідним дозволом, як описано вище для растрових зображень.
   Для векторних макетів - усі шари повинні бути згруповані, шрифти переведені в криві, а зображення вставлені, а не прилінковані до макету. Макет також повинен бути в натуральну величину, і до векторних макетів обов'язково повинен бути прикріплений переглядовий файл у форматі JPG, і не великого розміру в палітрі RGB.
   Якщо Ваш макет не відповідає технічним вимогам до макетів широкоформатного друку, то наші дизайнери зможуть зробити або підкоригувати ваш макет по необхідним технічним вимогам, (Переглядові файли в форматі JPG невеликих розмірів, не є макетами, а тільки візуалізацією макета, і вимагає створення макета заново).

  Ультрафіолетовий друк
  .

  Ультрафіолетовий друк

  Широкоформатний
  інтер'єрний друк

  Широкоформатний інтер'єрний друк

  Зовнішній широкоформатний
  друк

  Зовнішній широкоформатний друкь

  Друк на оракалі "Oracal"
  (самоклейка)

  Друк на оракалі Oracal (самоклейка)

  Друк на перфоплівці
  "One Way Vision"

  Друк на перфоплівці One Way Vision

  Магнітний вініл
  .

  Магнітний вініл

  Друк банерів
  .

  Друк банерів

  Двосторонній друк банера
  (BlockOut)

  Двосторонній друк банера (BlockOut)

  Друк банерної сітки "Mesh"
  .

  Друк банерної сітки Mesh

  Друк плакатів для світлових коробів Lightbox

  Друк плакатів для світлових коробів Lightbox

  Друк постерів (bigboard, Billboard)
  .

  Друк постерів (bigboard, Billboard)

  Мобільні виставкові стенди Roll-up, Pop-up, Х-банер "Павуки"

  Мобільні виставкові стенди Roll-up, Pop-up, Х-банер Павуки