• (050) 600-32-22

  (097) 700-10-02

  grand-reklama@ukr.net

  СТЕЛА
  Стела АЗС .
  Стела ТРЦ .

  Стела Кераміка

  Стела салон краси
  Стела вказівник
  Стела KIA
  Стела Nissan
  Стела АЗС .
  Рекламний пілон
  .
  Вулична конструкція з внутрішньою підсвіткою
  .

  Стела для АЗС

  Стелла для АЗС

  Стела для Торгового центра

  Стелла для Торгового центра

  Стела для автосалона

  Стелла для автосалона

  Пряма стела

  Стелла для автосалона

  Триугольна стела

  Триугольная стелла

  Фігурна стела

  Фигурная стелла

  Стела вказівник

  Стелла указатель

  Рекламний пілон

  Рекламный пилон

  Рекламна стела виготовлення замовити в «Grand-reklama»

  Рекламна стела виготовлення замовити Україна  Рекламна стела Укрина - це окрема конструкція, як правило вздовж проїжджої частини на якій розміщені рекламні носії. Стелла рекламна конструкція висотою сягає до 30 метрів, а ширення, як правило, до трьох метрів. Рекламні стели бувають як світловими так і не світловими. Очевидно, що світлова рекламна стела набагато ефективніше, чим не світлова рекламна стела. Дуже часто бувають випадки, що провести електрику просто неможливо, але як правило, установка рекламних стел, здійснюється уздовж узбіччя дороги, при такому варіанті, щоб рекламну стелу було максимально помітно і в темну пору доби, використовують світловідбиваючі плівки, світло відбивається від фар машин, дуже добре висвітлює всю необхідну рекламну інформацію, за цією ж технологією виготовляють дорожні знаки. Особливо ефективні рекламні стели та пілони, в тому випадку, коли магазин або організація знаходяться в стороні від проїжджої частини, а встановлення рекламних стел виконується безпосередньо в пару метрах від дороги, і чудово ознайомлює водіїв про дану організацію.
   Компанія Grand-reklama, виконує виготовлення рекламних стел Київ та монтаж рекламних стел Україна, наступного типу:


  Виготовлення рекламних стел в Україні, дізнатися ціну і замовити в Grand-reklama

   Компанія Grand-reklama виконує виготовлення рекламних стелл, абсолютно будь-яких розмірів та складності, як за готовими проектами, так і розробляємо нові проекти. Наші дизайнери прагнуть розробити сучасний дизайн у тенденціях сучасної реклами, а наші конструктори та виробництво, зможуть реалізувати в життя навіть найсміливіші ідеї. Стелла рекламна ціна залежить на пряму, від розміру рекламної стели, а також ціни на рекламну стелу залежить від її наповнень, скільки світлових елементів, наскільки складний логотип, чи присутні динамічні екрани і т. д.
   Стелла рекламна ціна - формується відповідно до наступного алгоритму, спочатку потрібно визначитись з розмірами цієї рекламної стели. Після необхідно розробити дизайн рекламної стелли і обговорити усі світові елементи. Також суттєвим фактором, що формує вартість на рекламну стелу, є місце монтажу рекламної стели, який грунт в місці встановлені стели, це важливо знати щоб визначити яку бетонну подушку необхідно заливати, щоб виконати монтаж рекламної стелли. Настільки далеко знаходиться джерело живлення для данної рекламної стели, яка необхідна потужності, а також яким способом буде прокладено кабель для підключення рекламної стели. Після узгодження всіх нюансів для виготовлення рекламної стелли, затверджується ціни на рекламну стелу, а також узгоджується та затверджується термін на виготовлення рекламної стелли і підтверджується дата, коли буд виконаний монтаж рекламної стелли, і після цих узгоджень, можна замовляти стеллу рекламну, підписати договір та внести авансовий платіж.

  Рекламний пілон, Виготовлення в Києві та Україні, замовити у Grand-reklama

  Рекламний пілон, Виготовлення в Києві та Україні, замовити  Рекламний пілон - це світлова рекламна конструкція, яка також розміщується в вздовж доріг та тротуарів, але на відміну від рекламних стелл, Рекламний пілон значно менших розмірів. Рекламний пілон зазвичай встановлюють на зупинках громадського транспорту та в середині торгових центрів. Пілон рекламна конструкція, в середині якої розміщено яскраве джнрнло світла, за вдяки якому, рекламний носій гарно підсвічується та виглядає неймовірно гарно. Рекламний носій для пілону може бути надрукованим або на водостійкому світлопросвітному папері, або на світлопросвітному тонкому пластику Backlit. За рахунок яркої внутрішньої підсвітки рекламні стели та пілони, чудово видно у нічний час доби, рекламна інформація виглядає яскравою та дуже привабливою.

  Швидка форма для оформлення замовлення

  У цій формі ви можете одночасно виділити та завантажити декілька файлів, але загальний розмір файлів не повинен перевищувати 15МБ. Великі важкі файли, необхідно завантажити на файлообмінник dropmefiles.com
  Зачекайте доки файли завантажуться, та натисніть кнопку "надіслати". Після відправки листа з'являється повідомлення, що лист надіслано!

  Як до Вас звертатися: № Тел. для зв'язку: Email для зв'язку:

  Вивіски
  .

  Вивіски

  Лайтбокси
  .

  Лайтбокси

  Штендери
  ростові фігури

  Штендери Щити-вказівники Ростові фігури

  Таблички
  Інформаційні стенди

  Таблички Інформаційний стенд Куточок споживача

  Підставки Стійки
  Цінники Кармани

  Підставки Стійки Цінники Кармани

  Акрилайти
  Світлові панелі

  Акрилайти Світлові панелі

  Поклейка вітрин
  плівкою оракалом

  Вітрини - обклеювання самоклеючими плівками

  Мобільні стенди Roll-up, Pop-up, Х-банер Прес Волл

  Мобільні виставкові стенди Roll-up, Pop-up, Х-банер Прес Волл

  Банера Брандмауери
  .

  Банера Брандмауери