• (050) 600-32-22

  (097) 700-10-02

  grand-reklama@ukr.net

  Обклеювання ТА БРЕНДУВАННЯ АВТО
  Обклеювання АВТО вінілом

  Обклеювання авто рекламною плівкою, Брендування автомобіля
  Реклама транспорт якісно недорого

  Обклеювання авто рекламної плівкою, Брендування автомобіля  Для того щоб прорекламувати Вашу компанію, або якусь продукцію, можна скористатися таким способом реклами як Обклеювання авто плівкою - брендування автомобіля. Реклама на автомобілі завжди привертає увагу, як учасників дорожнього руху, так і пішоходів. Красиве та якісне брендування автомоділя, не тільки прорекламує Вашу компанію, але також і прикрасить сам автомобіль, зробить його оригінальним і привабливим. Але також Ви будите постійно поширювати інформацію про Вашу компанію, усюди де буде знаходитись брендований автомобіль. Авто реклама дуже вигідна оскільки Вам не потрібно платити за місце на рекламному носії а досить просто припаркувати брендований автомобіль в людному місці.

  Брендування автомобілів, швидко якісно недорого

  Брендування автомобілів, швидко якісно недорого  Брендування автомобілів - Наш офіс і виробництво знаходиться в центрі Києва і обклеювання авто рекламою не займе багато часу. І Ваше вже брендоване авто дуже скоро повернеться до виконання поставлених задач! Але вже набагато красивіше і буде працювати на імідж і просування Вашої компанії.
   Якщо Ви брендування авто взмозі виконати самостійно і Вам потрібна тільки плівка, то Ви також зможете купити плівку для обклеювання авто у нас, наші дизайнери розроблять для Вас необхідний дизайн макета.
   Так що якщо Вам потрібно брендування автотранспорту (обклеювання автомобіля рекламою), то Ви потрапили за потрібною адресою! Ми це зробимо швитко, якісно, ​​і недорого!
   Компанія Grand-reklama виконує наступні роботи з обклеювання авто плівкою Київ:

  Обклеювання авто вінілом, обклеювання авто карбоном, обклеювання авто захисною плівкою

   Коротенько розглянемо так що ж таке обклеювання авто плівкою, види плівок, і в яких випадках і для чого вони застосовуються.

  Обклеювання авто вінілом

  Обклеювання авто вінілом  Обклеювання авто вінілом робить Ваш автомобіль набагато привабливіше, оригінальним і моментально виділяє з загального потоку автомобілів. Але також коли використовується вінілове обклеювання авто, то Ви отримуєте чудовий захист лакофарбового покриття від вигоряння, подряпин, відколів. І навіть через роки, у Вас зовні буде новий автомобіль.

  Обклеювання авто карбоном

  Обклеювання авто карбоном  Обклеювання авто карбоном - з появою карбонових плівок, відразу стало дуже популярним обклеювання авто карбоном. Але на відміну від обклеювання авто вінілом, обклеювання авто карбоном виконується частково, вибілених елементів автомобіля. Поклейка автомоділя карбоном окремих елементів кузова, максимально поєднується при комбінуванні з вініловим обклеюванням автомобіля. Найчастіше обклеювання авто карбоном застосовується для обклеювання наступних елементів кузова:

  Обклеювання авто захисною плівкою

  Обклеювання авто захисною плівкою  Обклеювання авто захисною плівкою - якщо Ви не прихильник яскравого тюнінгу автомобіля, або у Вас класичний автомобіль, але при цьому Вам необхідно захистити лакофарбове покриття автомобіля, при цьому не змінюючи його зовнішній вигляд, який Вас цілком влаштовує. В такому випадку необхідно виконати обклеювання авто захисною плівкою. Повне або часткове обклеювання автомобіля захисною плівкою суттєво зможе захистити лакофарбове покриття автомобіля, при цьому захисна плівка абсолютно прозора і зовсім непомітна.

  Обклеювання авто антигравійною плівкою (бронеплівкою)

  Обклеювання авто антигравійною плівкою (бронеплівкою)  Обклеювання авто антигравійною плівкою (бронеплівкою) - кожному автомобілю необхідний захист лакофарбового покриття по низу автомобіля від піску і каміння в такому випадку, для захисту використовується обклеювання автомобіля антигравійною плівкою (бронеплівкою). Антигравійна плівка прозора і не змінює зовнішній вигляд автомобіля, але при цьому виконує максимальний захист від відколів, від посічених піском і камінням нижньої частини бамперів і порогів автомобіля.

  Наклейка на авто

  Наклейка на авто  Наклейка на авто - Ми також можемо виготовити наклейки авто, абсолютно в будь-яких розмірах і кількості. Наліпки на автомобіль можуть бити в різних стилях: аніме, в Українському стилі, у Вашому фірмовому стилі, або штучно зображення на будь-яку тематику. Наліпка авто зробить Ваш автомобіль цікавіше, більше помітне і веселіше. Наклейки на авто легко клеяться і Ви можете їх приклеїти самостійно.

  Реклама на авто ціна, обклеювання авто плівкою Київ ціна

  Реклама на авто ціна, обклеювання авто плівкою Київ ціна  Якщо ми говоримо про реклама на авто, ціна залежить від багатьох факторів, і найголовніший, це як довго повинен залишатись брендованим автомобіль. Від цього залежить якими матеріалами буде брендуватись автомобіль, і реклама на авто ціна якраз від цього і залежить. Є величезна кількість плівок, різної вартості ці плівки відрізняються дуже сильно один від одного своєю структурою і призначенням, і від цього обклеювання авто ціна може змінитися практично в два рази. З цієї причини ціна реклами на автомобілі, навіть при поклейці однакових автомобілів, і приблизно при однаковій квадратурі поклейки, може відрізнятися в рази!
   Якщо Вас цікавлять обклеювання авто плівкою ціна (вінілом, карбоном, захисною плівкою), то тут також все дуже індивідуально. Оскільки кожен автомобіль індивідуальний, як за своєю формою, а також і станом кузова, то і складність поклейки авто однієї і тієї ж деталі на кожному автомобілі також дуже різняться, і також може відрізнятися в рази. З цієї причини ми не можемо вказати вартість поклейки авто рекламою (Вартість брендування авто), і також неможливо вказати в таблиці обклеювання авто ціна.
   Для того щоб дізнатися яка вартість реклами на авто, або вартість обклеювання авто вінілом, Вам необхідно під'їхати на автомобілі який необхідно поклеїти КОНТАКТИ, або це може зробити наш фахівець до місця стоянки автомобіля, виконати заміри і після узгодження макету поклейки авто, сказати точну вартість робіт.

  Брендування автомобілів

  Брендування автомобілів

  Обклеювання авто вінілом

  Обклеювання авто вінілом

  Обклеювання авто карбоном

  Обклеювання авто карбоном

  Обклеювання авто захисною плівкою

  Обклеювання авто захисною плівкою

  Наклейка на авто

  Наклейка на авто