• (050) 600-32-22

  (097) 700-10-02

  grand-reklama@ukr.net

  Біжучий рядок Киев

  Біжучий рядок світлодіодні екрани виготовлення замовити в «Grand reklama»

  Біжучий рядок світлодіодні екрани виготовлення замовити  Рухомий рядок (інформаційне табло) - це програмовані led панелі, за допомогою яких можна вивести на світлодіодне табло, практично будь-яку рекламну інформацію, яка буде відображатися циклічно в певному запрограмованому алгоритмі. Біжучий рядок Київ, це самий новий і самий універсальний вид реклами, оскільки Ваш біжучий рядок, дуже легко і швидко програмується під Вашу рекламну компанію. Ви з легкістю зможете донести інформацію до покупців про Ваші товари, послуги, а також про гарячі пропозиції акціях або розпродажах.

  Трохи про технології як біжучий рядок світлодіодний працює.

  Технології як біжучий рядок світлодіодний працює  Led біжучий рядок - це світлодіодний модуль 320х160мм, бувають одно кольорові, (червоний, зелений, білий, жовтий, синій), а також буває і кольоровий біжучий рядок, з двох кольорів, в будь-якому поєднанні. Але також рухомий рядок, може бути і повнокольоровим, передає 16млн відтінків кольорів. Світлодіодний модуль для біжучого рядка оснащений над яскравими світлодіодами, і незалежно від обраного кольору, вуличний біжучий рядок дуже добре видно як вночі, так і в день під прямими променями сонячного світла. Яскравість рухомого рядка, можна регулювати як вручну так і автоматично. Також Led біжучий рядок може показувати поточну дату і час, а при установці на біжучий рядок датчика температури, то тоді Led панель буде показувати і температуру повітря. Світлодіодні вивіски біжучий рядок працює від мережі 220В. Але також можна виготовити світлодіодні вивіски з автономним джерелом живлення. За рахунок низького споживання енергії біжучий рядок зможе автономно пропрацювати кілька діб.

  Електронне табло Led панелі Київ і Україна

  Електронне табло Led панелі Київ і Україна  Електронні табло здатні відображати не тільки кольорове зображення, але також Led панелі можуть відтворювати і відео ролики. Такі світлодіодні вивіски виглядають дуже і дуже презентабельно. Led вивіска біжучий рядок або інша назва Відеовивіска - використовується банками, великими мережевими магазинами, великими компаніями, тому як динамічна реклама, завжди сприймається краще, і на неї клієнти звертають свою увагу в першу чергу. Світлодіодне табло Київ, використовують не тільки як вивіски, але також Led панелі можна розміщувати замість статичних рекламних площин і використовувати як рекламний екран. Такі рекламні екрани набагато краще привертаю увагу у великому мегаполісі, який перенасичений всякою рекламою. Також Led панелі використовують як світлодіодні екрани для сцени.

  Біжучий рядок купити Київ найкраща ціна в Україні

  Біжучий рядок купити Київ найкраща ціна в Україні  Наша компанія Grand-reklama співпрацює безпосередньо з виробниками комплектуючих і працюємо без посередників, тому можемо запропонувати тільки найякісніші біжучі рядки та світлодіодні led екрани, за дуже вигідною для Вас ціною, на рівні з рухомими рядками набагато нижче якості, пропоновані конкурентами. Для того щоб біжучий рядок купити в нашій компанії, Вам необхідно зателефонувати нам по телефону, або залишити заявку заповнивши форму на сторінці КОНТАКТИ.

  Рухомий рядок ціна Україна купити готові або замовити від виробника «Grand reklama»

  Рухомий рядок ціна Україна купити готові або замовити від виробника  У даній таблиці вказана ціна на біжучий рядок в Україні найпопулярніших розмірів. Але ми також робимо біжучі рядки та інших розмірів, ціну уточнюйте у менеджерів КОНТАКТИ.

  АКЦІЙНА ЦІНА НА ВОЛОГОЗАХИСНІ РУХОМІ РЯДКИ, ПРЕМІУМ ЯКОСТІ.
  Розмір в
  см
  326496128160192224256288320352
  1666 $88 $100 $128 $146 $158 $178 $198 $234 $258 $278 $
  3288 $128 $158 $198 $258 $298 $354 $376 $438 $480 $520 $
  48111 $183 $234 $298 $323 $468 $507 $574 $663 $718 $800 $
  64133 $198 $298 $418 $492 $567 $685 $818 $865 $948 $1 040 $

  Світлодіодний екран ціна Україна замовити від виробника «Grand reklama»

   Для того щоб дізнатися ціну на Світлодіодний екран в Україні, необхідно зателефонувати нашим менеджерам КОНТАКТИ. Оскільки в світлодіодних екранах дуже багато своїх нюансів, які суттєво впливають на вартість, і вказати вартість у таблиці буде дуже не точна.

  Виробництво біжучих рядків і Вуличних світлодіодних екранів від виробника «Grand reklama»

  Виробництво біжучих рядків і Вуличних світлодіодних екранів від виробника  Компанія Grand-reklama виконує виробництво рухомих рядків та Вуличні світлодіодні екрани будь-яких размеров. Наша компанія на ринку рядків що біжать і вуличних світлодіодних екранів вже більше 10 років. За цей довгий період часу, ми змогли вибрати найкращі комплектуючі для рядків, що біжать та Led панелей, які прослужать Вам довгі роки. Виробництво біжучіх рядків здійснюється в центрі Києва, і виконаємо Ваше замовлення на протязі 2-3 робочих дня, в залежності від складності та завантаження виробництва. Ми виконуємо не тільки виробництво рухомих рядків та виробництво вуличних світлодіодних екранів, але також робимо і ремонт рухомого рядка та сервісне обслуговування led екранів. Замовити біжучий рядок, а також замовити вуличні світлодіодні екрани Ви зможете зателефонувавши до нас по телефону, або залишити заявку заповнивши форму на сторінці КОНТАКТЫ.
   Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть зробити оптимально правильний вибір !!!!!!

  Рухомий рядок
  .

  Рухомий рядок

  Автономний біжучий рядок
  .

  Автономний біжучий рядок

  Інформаційне табло
  .

  Інформаційне табло

  Вуличні світлодіодні екрани

  Вуличні світлодіодні екрани

  LED вивіски біжучий рядок "Відеовивіски"

  Вуличні світлодіодні екрани

  Світлодіодний аптечний хрест
  .

  Світлодіодний аптечний хрест