• (050) 600-32-22

  (097) 700-10-02

  grand-reklama@ukr.net

  ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК
  Музична
  Пауза :)

  Друк на оракалі
  "Oracal" (самоклейка)

  Друк на оракалі Oracal (самоклейка)

  Друк на перфоплівці
  "One Way Vision"

  Друк на перфоплівці One Way Vision

  Широкоформатний друк
  Друк на оракалі "Oracal" (самоклейка)

  Друк оракал "Oracal"

  Друк на оракале Oracal (самоклейка)  Друк на оракале "Oracal" (самоклейка) - це матеріал дуже зручний для розміщення реклами, оскільки не вимагає ніякого каркаса або інших монтажних конструкцій, як для інших матеріалів. Самоклейка плівка вона має дуже сильну клейову основу, яка дозволяє самоклейці провисіть кілька років. Друк на плівці тримається дуже добре, вона не стирається і не тріскається. Найпопулярніша, це друк на оракалі (Oracal - Німеччина), але також є й інші виробники самоклейок і ми виконуємо друк на Рітрамі (Ritrama - Італія). Друк на плівці (PromoFilm -Голландія).

  Друк на перфоплівці "One Way Vision"

  Друк на перфоплівці One Way Vision  Перфорована плівка (перфоплівка) - це найкращий варіант для вітрин, друк на перфоплівці на відміну від друку на оракалі, що не закриває світло з вікон, а всередині приміщення, буде видно вулицю. Перфоплівка це плівка, в якій зроблені отвори і завдяки цьому світло легко проходить через неї. Але при цьому зображення, нанесене на перфоровану плівку, не дивлячись на отвори, дуже добре видно.

  Вимоги до макетів широкоформатного друку

   Макети на друк повинні бути створені і збережені в колірній палітрі CMYK, в форматах з розширенням:

    - Растрові макети - Tif, Psd, переважно TIF.
    Векторні макети - Cdr, Eps, Ai, Pdf, переважно EPS.

   Растрові макети - Всі шари повинні бути зведені і перетворені в задній фон. Всі растрові зображення при створенні макета, повинні бути в натуральну величину макета і з роздільною здатністю не менше 72dpi не більше 150dpi для широкоформатного інтер'єрної друку, і не менше 52dpi не більше 72dpi для зовнішнього широкоформатного друку.
   Для брендмауерів дуже великих розмірів, роздільна здатність має бути 32 dpi. Макети повинні бути створені в натуральну величину, з відповідною роздільною здатністю, яка описана вище для растрових зображень.
   Для векторних макетів - всі шари повинні бути згруповані, шрифти переведені в криві, а зображення вставлені, а не прилінковані до макету. Макет також повинен бути в натуральну величину, і до векторних макетів обов'язково повинен бути прикріплений переглядовий файл у форматі JPG, невеликого розміру в палітрі RGB.
   Якщо Ваш макет не відповідає технічним вимогам до макетів широкоформатного друку, то наші дизайнери зможуть зробити або підкоригувати ваш макет по необхідним технічним вимогам, (Переглядові файли в форматі JPG невеликих розмірів, не є макетами, а тільки візуалізацією макета, і вимагає створення макета заново).

  Швидка форма для оформлення замовлення

  У цій формі ви можете одночасно виділити та завантажити декілька файлів, але загальний розмір файлів не повинен перевищувати 15МБ. Великі важкі файли, необхідно завантажити на файлообмінник dropmefiles.com
  Зачекайте доки файли завантажуться, та натисніть кнопку "надіслати". Після відправки листа з'являється повідомлення, що лист надіслано!

  Як до Вас звертатися: № Тел. для зв'язку: Email для зв'язку:

  Ультрафіолетовий друк
  .

  Ультрафіолетовий друк

  Магнітний вініл
  .

  Магнітний вініл

  Друк банерів
  .

  Друк банерів

  Двосторонній друк
  банера(BlockOut)

  Двосторонній друк банера(BlockOut)

  Друк банерної сітки
  "Mesh"

  Печать баннерной сетки Mesh

  Друк плакатів для світлових коробів Lightbox

  Друк плакатів для світлових коробів Lightbox

  Друк постерів
  (bigboard, Billboard)

  Друк постерів (bigboard, Billboard)