• (050) 600-32-22

  (097) 700-10-02

  grand-reklama@ukr.net

  ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК
  Музична
  Пауза :)

  Друк банерів на литому банері

  Друк банерів на литому банері

  Друк банерів на ламінованому банері

  Друк банерів на ламінованому банері

  Друк банерів на просвітному банері Бекліт (BackLight)

  Друк банерів на просвітному банері Бекліт (BackLight)

  Двосторонній друк банера
  (BlockOut)

  Двосторонній друк банера (BlockOut)

  Друк банерної сітки "Mesh"

  Друк банерної сітки Mesh

  Зовнішній широкоформатний друк
  Друк банерів

   друк на вінилі може бути банер щільністю від 460 до 510грм/м2. Друк на банері використовують дуже широко. Наприклад, інтер'єрний друк рекламних банерів, це мобільні стенди конструкції «павук», невеликі друковані банери, їх використовують на виставках і в офісах. Наше виробництво знаходиться в центрі Києва і якщо Вам необхідно друк банера терміново, і оскільки «Grand reklama» це широкоформатний оперативний друк, тому як у нас велика кількість друкарських машин, тому ваше замовлення будие готове вже через кілька хвилин.
   Але все ж найчастіше використовується широкоформатний друк банерів, за допомогою широкоформатного друку банерів, брандмауерів, це великі рекламні банери на фасадах будівель.
    Друк на Банері буває:

  Друк на литому банері

  Друк на литому банері  Друк на литому банері - Литий банер дуже міцний і добре себе веде як в спеку, так і при мінусовій температурі. Всі вуличні банера друкують саме на литому банері. Друк брандмауерів також виконується саме на литому банері.

  Друк на ламінованому банері

  Друк банерів  Друк на ламінованому банері - використовується в приміщеннях, оскільки він не достатньо міцний і при великих розмірах, і вітрових навантаженнях, може порватися. Тому його використовують для мобільних стендів, або як банер розтяжка.

  Друк на просвітному банері Бекліт (Backlight)

  Друк банерів  Друк на просвітному банері Бекліт (Backlight) - Банер бекліт використовується в конструкціях з внутрішньою підсвіткою і на відміну від двостороннім друком банера блокаут, банер бекліт дуже добре просвічується. Але надруковане зображення, під дією яскравого внутрішнього підсвічування, трохи блякне. В цьому випадку приходить на допомогу двосторонній друк на банері бекліт за рахунок друку з внутрішньої сторони, яка надрукована в інверсії, робить зображення не просто яскравим і насиченим, а просто живим.

  Двосторонній друк банера Блекаут (BlockOut)

  Друк банерів  - Двосторонній друк банера блекаут (BlockOut) - Це матеріал з чорним прошарком всередині, що дозволяє виконати двосторонній друк банера, при цьому можна не боятися, що зображення з одного боку будить просвічуватися з іншого боку. Двосторонній друк банера блекаут використовують, наприклад, для виготовлення рекламних холдерів, їх застосовують як реклама на опорах і стовпах.

  Друк сітки (Mesh)

  Друк сітки (Mesh)  Друк сітки (Mesh) - але все ж якщо мова йде про друк брандмауерів дуже великих розмірів, наприклад 1000м2., То в такому випадку підійде тільки друк на банерній сітці, і завдяки тому що це не суцільний литий банер а сітка, то навіть при таких величезних розмірах, брандмауер не боїться вітрових навантажень. В іншому випадку брандмауер при першому ж вітрі розірвало на багато шматочків.

  Вимоги до макетів широкоформатного друку

   Макети на друк повинні бути створені і збережені в колірній палітрі CMYK, в форматах з розширенням:

    - Растрові макети - Tif, Psd, переважно TIF.
    Векторні макети - Cdr, Eps, Ai, Pdf, переважно EPS.

   Растрові макети - Всі шари повинні бути зведені і перетворені в задній фон. Всі растрові зображення при створенні макета, повинні бути в натуральну величину макета і з роздільною здатністю не менше 72dpi не більше 150dpi для широкоформатного інтер'єрної друку, і не менше 52dpi не більше 72dpi для зовнішнього широкоформатного друку.
   Для брендмауерів дуже великих розмірів, роздільна здатність має бути 32 dpi. Макети повинні бути створені в натуральну величину, з відповідною роздільною здатністю, яка описана вище для растрових зображень.
   Для векторних макетів - всі шари повинні бути згруповані, шрифти переведені в криві, а зображення вставлені, а не прилінковані до макету. Макет також повинен бути в натуральну величину, і до векторних макетів обов'язково повинен бути прикріплений переглядовий файл у форматі JPG, невеликого розміру в палітрі RGB.
   Якщо Ваш макет не відповідає технічним вимогам до макетів широкоформатного друку, то наші дизайнери зможуть зробити або підкоригувати ваш макет по необхідним технічним вимогам, (Переглядові файли в форматі JPG невеликих розмірів, не є макетами, а тільки візуалізацією макета, і вимагає створення макета заново).

  Швидка форма для оформлення замовлення

  У цій формі ви можете одночасно виділити та завантажити декілька файлів, але загальний розмір файлів не повинен перевищувати 15МБ. Великі важкі файли, необхідно завантажити на файлообмінник dropmefiles.com
  Зачекайте доки файли завантажуться, та натисніть кнопку "надіслати". Після відправки листа з'являється повідомлення, що лист надіслано!

  Як до Вас звертатися: № Тел. для зв'язку: Email для зв'язку:

  Ультрафіолетовий друк
  .

  Ультрафіолетовий друк

  Друк на оракалі
  "Oracal"(Самоклейка)

  Друк на оракалі Oracal (Самоклейка)

  Друк на перфоплівці
  "One Way Vision"

  Друк на перфоплівці One Way Vision

  Магнітний вініл
  .

  Магнітний вініл

  Друк плакатів для світлових коробів Lightbox

  Друк плакатів для світлових коробів Lightbox

  Друк постерів
  (bigboard, Billboard)

  Друк постерів (bigboard, Billboard)