• (050) 600-32-22

  (097) 700-10-02

  grand-reklama@ukr.net

  ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК
  Музична
  Пауза :)

  Друк плакатів для світлових коробів Lightbox

  Друк плакатів для світлових коробів Lightbox

  Друк постерів (bigboard, Billboard)
  .

  Друк постерів (bigboard, Billboard)

  Друк постерів бігборди, білборди (bigboard, billboard) Друк плакатів на папері

  Друк плакатів для світлових коробів Lightbox

  Друк плакатів для світлових коробів Lightbox  Друк плакатів для світлових коробів Lightbox здійснюється на широкоформатних інтер'єрних принтерах і на водостійкому, світлопросвітному папері Citylight, або на тонкому рулонному пластику "backlit, pet". Ці плакати можна використовувати як в приміщенні, так і на вулиці, оскільки папір стійкий до вологи.

  Друк постерів бігборди, білборди (bigboard, billboard)

  Друк постерів бігборди, білборди (bigboard, Billboard)  Друк постерів бігборди, білборди - це все одне і теж, тільки різні люди називають їх по різному. Як правило, найпоширеніший розмір бігбордів, це 6х3м. Але бувають і інші розміри, 8х4м., 12х6м. та інші. Друк постерів виконується на широкоформатних принтерах на жорсткому сольвенті, друкуються на водостійкому папері Blueback.

  Вимоги до макетів широкоформатного друку

   Макети на друк повинні бути створені і збережені в колірній палітрі CMYK, в форматах з розширенням:

    - Растрові макети - Tif, Psd, переважно TIF.
    Векторні макети - Cdr, Eps, Ai, Pdf, переважно EPS.

   Растрові макети - Всі шари повинні бути зведені і перетворені в задній фон. Всі растрові зображення при створенні макета, повинні бути в натуральну величину макета і з роздільною здатністю не менше 72dpi не більше 150dpi для широкоформатного інтер'єрної друку, і не менше 52dpi не більше 72dpi для зовнішнього широкоформатного друку.
   Для брендмауерів дуже великих розмірів, роздільна здатність має бути 32 dpi. Макети повинні бути створені в натуральну величину, з відповідною роздільною здатністю, яка описана вище для растрових зображень.
   Для векторних макетів - всі шари повинні бути згруповані, шрифти переведені в криві, а зображення вставлені, а не прилінковані до макету. Макет також повинен бути в натуральну величину, і до векторних макетів обов'язково повинен бути прикріплений переглядовий файл у форматі JPG, невеликого розміру в палітрі RGB.
   Якщо Ваш макет не відповідає технічним вимогам до макетів широкоформатного друку, то наші дизайнери зможуть зробити або підкоригувати ваш макет по необхідним технічним вимогам, (Переглядові файли в форматі JPG невеликих розмірів, не є макетами, а тільки візуалізацією макета, і вимагає створення макета заново).

  Швидка форма для оформлення замовлення

  У цій формі ви можете одночасно виділити та завантажити декілька файлів, але загальний розмір файлів не повинен перевищувати 15МБ. Великі важкі файли, необхідно завантажити на файлообмінник dropmefiles.com
  Зачекайте доки файли завантажуться, та натисніть кнопку "надіслати". Після відправки листа з'являється повідомлення, що лист надіслано!

  Як до Вас звертатися: № Тел. для зв'язку: Email для зв'язку:

  Ультрафіолетовий друк
  .

  Ультрафіолетовий друк

  Друк на оракалі
  "Oracal"(Самоклейка)

  Друк на оракалі Oracal (Самоклейка)

  Друк на перфоплівці
  "One Way Vision"

  Друк на перфоплівці One Way Vision

  Магнітний вініл
  .

  Магнітний вініл

  Друк банерів
  .

  Друк банерів

  Двосторонній друк банера
  (BlockOut)

  Двосторонній друк банера (BlockOut)

  Друк банерної сітки
  "Mesh"

  Друк банерної сітки Mesh